2007 m. spalio 2 d., antradienis

SUVAŽINĖTA, SUŠAUDYTA IR SUPJAUSTYTA LIETUVA

Nusikaltėliai lietuviai šiurpiną ne vieną Europos ir ne tik Europos šalį. Statistika tokia kraupi, kad pagal nusikaltusių mūsų tautiečių skaičių atrodo, jog šalis Lietuva yra mažiausiai Vokietijos dydžio. O toj pačioj Vokietijoj iš visų kalėjimuose esančių užsieniečių lietuviai užima antrąja vietą. Po turkų.
Šiurpsta užsieniečiai ir atvažiavę į Lietuvą. Štai Norvegijos nacionalinė televizija ir laikraščiai Kauną vadina vagių lizdu, mafijos sostine. Atrodo, kad tą paneigti skuba „Kauno diena“, lyg ir tarp kitko teigdama, jog Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, Vilniuje per tą patį laikotarpį nusikaltimų užregistruotą 2,5 karto daugiau.
Eiliniai, neturintys garbės vadintis mafijos atstovais ar šiaip nusikaltėliais, „pasižymi“ keliuose. Štai skaitau, jog savaitgalį autostradoj dviratininką pervažiavo automobilis, paskui – dar keli ir dar keli. Kai kurie jų net nesustojo...
Visa paskutinio savaitgalio kelių statistika: per tris dienas avarijose Lietuvoje žuvo 11 žmonių, dar 119 buvo sužeista.
Kol gatvėse siaučiantys kamikadzės žudo ir luošina nekaltus žmones, Seimo nariai pro langus žvilgčioja į sumaitotų automobilių krūvelę, kuri neva turėtų „paprotinti“ tautiečius. Lygiai taip, kaip, atseit, paprotina ir šokiruojančios TV reklamos.
Jeigu jau įvardijom, kad tai karas keliuose, tai gal reikėtų ir priemonių imtis kaip kare, kol dar mūsų šalies neišbraukė iš visų kelionių katalogų.
Dar kelios savaitgalio „pagimdytos“ antraštės: Sekmadienį Lietuvoje konfliktai spręsti šūviais; Vilniuje naktį nudurtas vyriškis; Panevėžyje iš šratinio ginklo apšaudyti jaunuoliai; Ukmergėje nušautas policijai žinomas vyriškis; Klaipėdoje peiliu sužaloti du vyrai.
O kažkada piktinomės, kai vienas amerikiečių rašytojas savo romane Lietuva pavaizdavo laukiniu kraštu, kuriame žmonės vieni į kitus šaudo iš važiuojančių automobilių...

Mergaitė.RAUDONAIS.BATELIAIS

Komentarų nėra: