2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis

„Geros valios bei TEISINGAI mąstantiems žmonėms“

Neketinu balsuoti už Dalią Grybauskaitę dėl jos neoliberalių pažiūrų. Tačiau laiškas kurį gavau elektroniniu paštu, privertė suabejoti ja kaip asmenybe. Suprantu, kad labai užimta kandidatė ne pati sugalvoja ir rašo tokius laiškus, bet, reikia manyti, jie siuntinėjami su jos žinia. Taigi:

Sveiki,
Rašau šį laišką, norėdama asmeniškai padėkoti už pagalbą. Už pagalbą padedant rinkimų kampanijos metu. Už pagalbą viešinant mano vertybes. Už pagalbą pritariant mano idėjoms. Pagaliau – už paprastą deklaravimą esant kartu su manimi, mano komanda. Ačiū Jums labai!
Jei ne Jūs – nebūčiau pasiryžusi šiam žingsniui. Jei ne Jūs – nebūčiau ėjusi šiuo sunkiu bei dulkėtu keliu. Ir be Jūsų pagalbos ateinantį sekmadienį nepasieksime mūsų visų bendro tikslo!
Todėl norėčiau pakviesti Jus atlikti pareigą iki galo – šį sekmadienį, gegužės 17 dieną, ateiti prie balsavimo urnos ir išreikšti savo pilietinę valią. Tikiu, kad tik Pilietiška bei Valinga tauta gali teisingai nuspręsti, kas šiuo sunkiu laikotarpiu Lietuvai reikalingiausia.
Taip pat prašyčiau perduoti šį mano prašymą visiems geros valios bei teisingai mąstantiems Lietuvos žmonėms, juk – mūsų daug, ir tai – mūsų stiprybė!
Nuoširdžiai,
Jūsų Dalia Grybauskaitė

Prisimenu prieš Seimo rinkimus į namus vis skambinėdavo automatas ir tai Zuoko, tai Bogušio balsu dėstė apie kažkokias vertybes. Neklausydavau, padėdavai ragelį. Šį laišką irgi ketinau ištrinti neskaičius, bet nugalėjo smalsumas.
Jau pirmomis eilutėmis nublanksta visada orios ir savimi pasitikinčios eurokomisarės paveikslas. Na, o kai pradedama dėstyti apie teisingą sprendimą ir teisingai mąstančius žmones, atleiskit, bet tolerantiška būti jau nebegaliu. Nes tolerancijos trūksta ir poniai Grybauskaitei, kuri teigia, kad jos idėjos, jos vertybės yra reikalingiausios ir teisingiausios Lietuvai.
Ir man dar smalsu, kodėl pradžioje padėkojusi už pagalbą ji kviečia atlikti pareigą iki galo? Išeitų, kad jos palaikymas buvo pareigos pradžia? Ar čia tik lapsus linquae?
Kažkoks desperatiškas pagalbos šauksmas krentančio populiarumo fone.

Mergaitė RAUDONAIS BATELIAIS

Komentarų nėra: